Nedenfor kan du finde kontaktoplysningerne på formændene i DJF Pensionisternes lokalafdelinger rundt omkring i landet.

Helsingør
Ulla Boegh
Gurrevej 45 B
3000 Helsingør
Tlf.: 49 21 47 73
upboegh@stofanet.dk
Fredericia
Ingelise Klavsen
Vendersgade 20c.1tv.
7000 Fredericia.
Tlf. 28 78 35 19
tgf.ik@djtr.dk
Horsens
Lena Ulriksen
Houmannsgade 53, st th
8700 Horsens
Tlf.: 22 66 90 50
lenalu53@gmail.com
Jernbanepensionisterne Vendsyssel
Tage Thomsen
Kvartsvej 10
9220 Aalborg Ø
Tlf.: 98 16 43 01
taget@mail.dk
København
Søren Malling
Toftemosevej 29,
2650 Hvidovre
Tlf. 61 60 61 22
malling@email.dk 
Korsør
Der vælges ny formand ved generalforsamlingen d. 10. september 2020
 
Nordvestsjælland
Formand Anni Ristorp Petersen
Rundingsholms Alle 45
4300 Holbæk
Tlf. 30233853
anni.ristorp@kabelmail.dk
Lolland-Falster
Erling Laursen
Pimpernelvej 9
4873 Væggerløse
Tlf.: 41 27 02 00
klammerhus@hotmail.com
Næstved
Anni Knudsen
Lærkevænget 15
4700 Næstved
Tlf.: 55 73 12 26/27 81 39 18
maak@stofanet.dk
Nyborg
Karin R Petersen
Harevænget 31, 5800 Nyborg
Tlf.: 25 32 86 45
E-mail: kpkp@skovparknet.dk
Ringsted
Tove Pedersen
Drosselvej 3
4100 Ringsted
Tlf.: 57 61 51 75
tip@postkasse.com
Odense
Torben M. Konradsen
Skjoldsvej 31, 1
5200 Odense V
Tlf.: 20 44 85 48
myhring@webspeed.dk
Aalborg
Benny Attrup
Rosenhaven 3
9300 Sæby
Tlf.: 98 86 90 81
benny.attrup@c.dk
Struer
Egon Zefting
Kløvervej 16
7600 Struer
Tlf.: 97 85 19 72
zefting@webspeed.dk